Филтри -

Камиони Palfinger

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

23 огласа: Камиони Palfinger

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража 116777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 26000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 580000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
168.200 € NOK 1.899.000 NOK
Камион рол кипер
Носивост 24960 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 280000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
179.990 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 100 км Сила
Германија, Weiden
Контактирајте го продавачот
215.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со автоподигнувач на контејнер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 16630 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-01 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2009 Километража 90000 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2012 Километража 230724 км Сила
Финска, Kuopio
Контактирајте го продавачот
119.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-03 Километража 120 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
92.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 11080 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 248000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 537873 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 800000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
84.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 455365 км Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2013 Километража 460000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2018-01 Километража 177427 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 26801 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 530000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-07 Километража 414080 км Сила
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09 Километража 264700 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 659000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 202000 км Сила
Хрватска, Split
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи