Филтри -

Камиони PRONAR

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PRONAR: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер PRONAR T701 HP -NEU
7
Контактирајте го продавачот
39.151 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
нови камион кипер PRONAR TM 700 M
8
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 35 м³
Година 2020 Километража Сила
Германија, Mühlengeez
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се