Камиони PRAGA од Европа

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони PRAGA: 5 огласа
€ 6.119 CZK 159.000 ≈ US$ 6.943
Камион фургон
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 1.924 CZK 50.000 ≈ US$ 2.183
Воен камион
Година Километража Сила
Чехија, Plzeň
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 1.116 CZK 29.000 ≈ US$ 1.266
Камион-цистерна
Година 1962 Километража 1 км Сила 99.25 кс
Чехија, Chrudim
€ 7.117 ≈ US$ 8.075
Камион-шасија
Година 2001-06 Километража 189007 км Сила 114 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
€ 2.767 ≈ US$ 3.139
Камион фургон
Година 1968-06 Километража 74930 км Сила 97.89 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0