Камиони PRAGA од Чешка Република

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони PRAGA од Чешка Република: 6 огласа
€ 2.767 ≈ US$ 3.228
Камион фургон
Година 1968-06 Километража 74930 км Сила 97.89 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Камион кипер
Година 2002 Километража 39500 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 6.251 ≈ US$ 7.294
Камион фургон
Година 1998 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 1.966 ≈ US$ 2.294
Воен камион
Година Километража Сила
Чехија, Plzeň
€ 6.291 ≈ US$ 7.339
Воен камион
Година Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
€ 7.117 ≈ US$ 8.303
Камион-шасија
Година 2001-06 Километража 189007 км Сила 114 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0