Камиони PRAGA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PRAGA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна PRAGA V3S 6X6  SPRINKLER
4
5.477 € HUF USD 2.000.000 HUF ≈ 5.907 US$
Камион-цистерна
Зафатнина V=6.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1981 Километража Сила
Унгарија, Nyírbátor
камион со рамна платформа PRAGA 80
16
14.130 € CZK USD 389.000 CZK ≈ 15.230 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 6000 кг
Година 2002 Километража 34000 км Сила 170 кс
Чехија, Jablonec nad Nisou
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се