Филтри -

Камиони PIAGGIO од Италија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PIAGGIO од Италија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-шасија PIAGGIO NP6 SW CHAS 265 LR LPG TOP
1
Контактирајте го продавачот
21.228 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW DECK 265 LR LPG 220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
23.180 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Brendola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW DECK 265 SR LPG 220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
21.716 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 TW 325 LR LPG 308 TOP
1
Контактирајте го продавачот
28.633,40 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW TIPP 265 LR LPG220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
24.461 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Villorba
нови камион кипер PIAGGIO NP6 TW TIPP 300 SR LPG 253 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
26.291 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW TIPP 307 SR LPG 280
1
Контактирајте го продавачот
23.631,40 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW TIPP 265 SR LPG 220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
22.997 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW TIPP 265 SR LPG 220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
22.997 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 TW 325 LR LPG 308 START
1
Контактирајте го продавачот
27.230,40 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW TIPP 265 SR LPG 220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
22.997 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Brendola
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW CHAS 265 LR LPG TOP
1
Контактирајте го продавачот
21.228 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW TIPP 307 SR LPG 280 HD
1
Контактирајте го продавачот
22.533,40 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW 265 LR LPG220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
24.461 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Brendola
нови камион кипер PIAGGIO NP6 SW DECK 265 SR LPG 220 TOP
1
Контактирајте го продавачот
21.716 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Thiene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се