Филтри -

Камиони PIAGGIO од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони PIAGGIO: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006-06-16 Километража 5231 км Сила
Холандија, Rheden
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2009 Километража 120000 км Сила
Италија, Cusago (MI)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-шасија PIAGGIO NP6 SW CHAS 265 LR LPG TOP
1
Контактирајте го продавачот
21.228 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Година Километража Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 82700 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 14.78 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
22.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 2.22 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
21.200 €
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 375 кг
Година 2009 Километража 4116 км Сила
Холандија, Drachten
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се