Филтри -

Камиони PIAGGIO

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони PIAGGIO: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2021-11 Километража 100 км Сила
Италија, Novedrate
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2011-04 Километража 81000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.200 €
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
нови камион-шасија PIAGGIO NP6 SW CHAS 265 LR LPG TOP
1
Контактирајте го продавачот
21.228 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Година Километража Сила
Италија, Thiene
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2009 Километража 120000 км Сила
Италија, Cusago (MI)
Контактирајте го продавачот
20.950 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Sassari
Контактирајте го продавачот
22.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 2.22 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 1.48 м³
Година 2022 Километража 1 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 82700 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006-06-16 Километража 5231 км Сила
Холандија, Rheden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се