Филтри -

Камиони PEZZAIOLI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PEZZAIOLI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1450000 км Сила 480 кс
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се