Филтри -

Камиони PEUGEOT Boxer од Полска

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PEUGEOT Boxer од Полска: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа PEUGEOT BOXER
20
Контактирајте го продавачот
5.934 € PLN 26.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 1570 кг
Година 2011 Километража 138880 км Сила 120 кс
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
нови камион за превоз на коњи PEUGEOT Boxer
14
Контактирајте го продавачот
36.200 €
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 54000 км Сила 160 кс
Полска, Łódź
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се