Камиони PEUGEOT од Полска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PEUGEOT од Полска: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA TEMPOMAT 180KM
33
13.108 € USD ≈ 14.140 US$
Камион со церада
Година 2015 Километража 195200 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион кипер PEUGEOT BOXER SKRZYNIA DOKA 7 MIEJSC SALON POLSKA SERWIS ASO [ 0889 ]
28
11.357 € USD ≈ 12.250 US$
Камион кипер
Година 2015 Километража 189600 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со церада PEUGEOT BOXER 
32
14.202 € USD ≈ 15.320 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 96000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT PNEUMATYKA LEDY 1
36
9.388 € USD ≈ 10.120 US$
Камион со церада
Година 2014 Километража 334000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT Boxer
35
17.266 € USD ≈ 18.620 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 38600 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET WEBASTO KLIMA TEMPOMAT PNEUMATYKA LEDY A
34
9.388 € USD ≈ 10.120 US$
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 308400 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон PEUGEOT  Boxer, Kontener 10 Euro Palet,
17
12.650 € PLN USD 57.900 PLN ≈ 13.640 US$
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 65733 км Сила 163 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион-ладилник PEUGEOT Boxer
20
PLN USD 279 PLN ≈ 65,75 US$
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 122400 км Сила 163 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO PNEUMATYKA LEDY EURO6 165K
34
15.953 € USD ≈ 17.210 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 53200 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA WINDA 9 PALET AdBlue KLIMA WEBASTO TEMPOMAT PNEUM
36
13.983 € USD ≈ 15.080 US$
Камион со церада
Година 2017 Километража 170600 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT PNEUMATYKA 165KM
32
11.357 € USD ≈ 12.250 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 199500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER
32
14.202 € USD ≈ 15.320 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 95000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
30
12.233 € USD ≈ 13.190 US$
Камион-ладилник
Зафатнина V=14.16 м³
Година 2014 Километража 298300 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT LEDY EURO6 165KM
34
11.139 € USD ≈ 12.010 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 129900 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER KONTENER CHŁODNIA 0*C, 8 PALET KLIMATYZACJA LEDY EURO6 165
32
15.734 € USD ≈ 16.970 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина V=18.52 м³
Година 2017 Километража 159450 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се