Камиони PEUGEOT од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони PEUGEOT од Холандија: 16 огласа
€ 26.950 ≈ US$ 30.437
Камион фургон
Носивост 1050 кг
Година 2017 Километража 30640 км Сила 131 кс
Холандија, Enkhuizen
€ 11.950 ≈ US$ 13.496
Камион кипер
Носивост 1085 кг
Година 2011-01-06 Километража 177745 км Сила 120 кс
Холандија, Eesveen
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
аукција € 250 ≈ US$ 282
Камион фургон
Носивост 3000 кг
Година 2012 Километража 230327 м/ч Сила 120 кс
Холандија, Leende
€ 26.850 ≈ US$ 30.324
Камион фургон
Носивост 1000 кг
Година 2019-02-13 Километража 6 км Сила 163 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 13.950 ≈ US$ 15.755
Камион со рамна платформа
Носивост 1407 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=2.34 м³
Година 2013-02-20 Километража 73501 км Сила 131 кс
Холандија, Eesveen
€ 26.850 ≈ US$ 30.324
Камион фургон
Носивост 1000 кг Зафатнина V=21 м³
Година 2019-02-06 Километража 6 км Сила 163 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 15.750 ≈ US$ 17.788
Камион-ладилник
Носивост 900 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=14.38 м³
Година 2012-08-17 Километража 152666 км Сила 131 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 15.800 ≈ US$ 17.845
Камион со рамна платформа
Носивост 1355 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-01 Километража 58595 км Сила 131 кс
Холандија, Vuren
€ 16.950 ≈ US$ 19.143
Камион фургон
Носивост 1060 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=21.63 м³
Година 2013-09-23 Километража 102978 км Сила 131 кс
Холандија, Eesveen
€ 14.950 ≈ US$ 16.885
Камион со рамна платформа
Носивост 1407 кг Евро Euro 5
Година 2013-03-20 Километража 41582 км Сила 131 кс
Холандија, Eesveen
€ 11.950 ≈ US$ 13.496
Камион кипер
Носивост 1085 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-01-06 Километража 177745 км Сила 120 кс
Холандија, Eesveen
€ 13.950 ≈ US$ 15.755
Камион со рамна платформа
Носивост 1407 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=2.3 м³
Година 2013-01-08 Километража 76057 км Сила 131 кс
Холандија, Eesveen
Камион за превоз на животни
Носивост 900 кг
Година 2014-01-01 Километража 51280 км Сила
Холандија, Almelo
Камион за превоз на животни
Година 2017-01-01 Километража 26922 км Сила
Холандија, Almelo
€ 18.950 ≈ US$ 21.402
Камион со рамна платформа
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-01 Километража 71772 км Сила 163 кс
Холандија, Vuren
Омилени : 0 Споредба : 0