Филтри -

Камиони PEUGEOT од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PEUGEOT: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер PEUGEOT Boxer 2.2HDI DoKa Kipper
15
Контактирајте го продавачот
5.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 281999 км Сила 120 кс
Холандија, Joure
камион со церада PEUGEOT
40
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 63300 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила PEUGEOT BOXER за делови
15
Контактирајте го продавачот
8.319,33 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 225000 км Сила 131 кс
Германија, Ludwigsfelde
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2.0 Blue HDI 163PK Autotransporter Lier Airco Euro6 Oprijw
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1233 кг Евро Euro 6
Година 2018-03-21 Километража 128263 км Сила 163 кс
Холандија, Veghel
камион со церада PEUGEOT BOXER
38
Контактирајте го продавачот
15.590 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 123800 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион за шлепување PEUGEOT Boxer neu aufgebaut KLIMA SEILWINDE AUTO-Transporter
13
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1490 кг Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 121806 км Сила 150 кс
Германија, Rohrbach b. Landau
камион со рамна платформа PEUGEOT Boxer
40
Контактирајте го продавачот
6.010 € PLN 27.500 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 960 кг Зафатнина 3.54 м³
Година 2010-10-05 Километража 276000 км Сила 120 кс
Полска, Widełki
камион-ладилник PEUGEOT BOXER KONTENER CHŁODNIA 0*C 8 PALET KLIMATYZACJA LEDY 165KM [ 72
31
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 17.64 м³
Година 2018 Километража 130000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
35
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 14.75 м³
Година 2017 Километража 115000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
31
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 14.16 м³
Година 2014 Километража 298300 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион со завеса PEUGEOT BOXER LAMBOX 2,0 HDI
9
Контактирајте го продавачот
13.560 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 26.01 м³
Година 2017-6 Километража 166235 км Сила 163 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион кипер PEUGEOT BOXER 2.2 HDI SKRZYNIA DŁUGA  [ 9261 ]
31
Контактирајте го продавачот
12.841 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2014 Километража 165000 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон PEUGEOT Boxer
16
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016-11 Километража 190760 км Сила 130 кс
Романија, Ilfov
нови камион за превоз на коњи PEUGEOT Boxer
14
Контактирајте го продавачот
36.200 €
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 54000 км Сила 160 кс
Полска, Łódź
камион за транспорт на возила PEUGEOT Boxer 2,2L HDI 130 CV
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1420 кг Евро Euro 6
Година 10/2020 Километража 1124 км Сила 131 кс
Франција, Bourron Marlotte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се