Камиони PEUGEOT од Чешка Република

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони PEUGEOT од Чешка Република: 10 огласа
€ 8.850 ≈ US$ 10.276
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина V=19.86 м³
Година 2012-06 Километража 552000 км Сила 150 кс
Чехија, Velké Meziříčí
€ 7.600 ≈ US$ 8.824
Камион со церада
Зафатнина V=15.35 м³
Година 2011-05 Километража 312000 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 15.900 ≈ US$ 18.461
Камион завеса
Евро Euro 5
Година 2014-01 Километража 196000 км Сила 177 кс
Чехија, Nové Strašecí
€ 5.763 ≈ US$ 6.692
Камион фургон
Година 2009 Километража 333036 км Сила 120 кс
Чехија, Třebechovice pod Orebem
€ 13.500 ≈ US$ 15.674
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 89000 км Сила
Чехија, Praha
€ 12.200 ≈ US$ 14.165
Камион кипер
Зафатнина V=2.24 м³
Година 2011-04 Километража 64000 км Сила 101 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 10.400 ≈ US$ 12.075
Камион со церада
Година 2012-01 Километража 123000 км Сила 131 кс
Чехија, BRNO Líšeň
€ 16.400 ≈ US$ 19.042
Изотермичен камион
Година 2015-01 Километража 212000 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 7.600 ≈ US$ 8.824
Камион со церада
Зафатнина V=19.67 м³
Година 2011-11 Километража 479000 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 12.200 ≈ US$ 14.165
Камион кипер
Зафатнина V=2.24 м³ Марка на каросерија KH-Kipper
Година 2011-04 Километража 64000 км Сила 101 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0