Камиони PEUGEOT Boxer

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони PEUGEOT Boxer: 78 огласа

камион со церада PEUGEOT Boxer 2.0 Blue HDi
4
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.027
Камион со церада
Носивост 1006 кг Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 145729 км Сила 120 kW
Словачка, Nitra
камион со рамна платформа PEUGEOT Boxer 2.2HDI
12
€ 4.039 BGN USD BGN 7.900 ≈ US$ 4.470
Камион со рамна платформа
Носивост 3300 кг
Година 2005 Километража 256000 км Сила 100 кс
Бугарија, КАРЛОВО
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со церада PEUGEOT BOXER 3.0
19
€ 7.750 USD ≈ US$ 8.577
Камион со церада
Зафатнина V=21.51 м³
Година 2013-07 Километража 634300 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион со рамна платформа PEUGEOT BOXER 33L 2.8D DOKA Platós
10
€ 3.306 HUF USD HUF 1.100.000 ≈ US$ 3.658
Камион со рамна платформа
Година 2004 Километража 288 км Сила 126 кс
Унгарија, Budapest
камион завеса PEUGEOT BOXER LAMBOX 2,0 HDI
9
€ 15.020 CZK USD CZK 389.000 ≈ US$ 16.627
Камион завеса
Евро Euro 6 Зафатнина V=26.01 м³
Година 2017-6 Километража 166235 км Сила 163 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион завеса PEUGEOT BOXER
10
€ 14.100 CZK USD CZK 365.000 ≈ US$ 15.601
Камион завеса
Евро Euro 6 Зафатнина V=25.79 м³
Година 2017-8 Километража 227800 км Сила 163 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
камион со церада PEUGEOT BOXER 3.0HDI/130KW PRITSCHE 10PALL./LUFT
15
€ 9.050 USD ≈ US$ 10.016
Камион со церада
Зафатнина V=26.93 м³
Година 2013-11 Километража 459940 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион фургон PEUGEOT Boxer 3.0HDI/130kw KOFFER 8 PAL/LBW/KLIMA
18
€ 11.800 USD ≈ US$ 13.059
Камион фургон
Зафатнина V=22.7 м³
Година 2014-06 Километража 305000 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион за шлепување PEUGEOT Boxer 3.0HDi
16
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.387
Камион за шлепување
Година 2007-05 Километража 215610 км Сила 158 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион со церада PEUGEOT Boxer 3,0 130kW, FULL SERVIS 1x Liege. Webasto
15
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.276
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина V=21.96 м³
Година 2016-04 Километража 357000 км Сила 177 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион со церада PEUGEOT Boxer 3,0 130kW, FULL SERVIS! 1x Liege. Webasto
14
€ 12.400 USD ≈ US$ 13.723
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина V=21.96 м³
Година 2016-01 Километража 441000 км Сила 177 кс
Чехија, Nové Strašecí
камион со рамна платформа PEUGEOT Boxer 2.2 HDi
15
€ 11.861 USD ≈ US$ 13.127
Камион со рамна платформа
Носивост 1515 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=3.28 м³
Година 2017-01 Километража 164786 км Сила 131 кс
Чехија, Holubice
камион со рамна платформа PEUGEOT Boxer 2.0 HDi
15
€ 11.510 USD ≈ US$ 12.738
Камион со рамна платформа
Носивост 1515 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=3.09 м³
Година 2017-03 Километража 143884 км Сила 131 кс
Чехија, Holubice
камион завеса PEUGEOT BOXER 3.0/130KW PRITSCHE 6 SITZE / 8 PAL. /LUFT
20
€ 14.950 USD ≈ US$ 16.545
Камион завеса
Зафатнина V=18.89 м³
Година 2015-10 Километража 269060 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
камион со церада PEUGEOT Boxer 3.0HDI pritsche 8PAL/LUFT/klima/1.besitzer
15
€ 11.800 USD ≈ US$ 13.059
Камион со церада
Зафатнина V=21.26 м³
Година 2016-01 Километража 293700 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0