Филтри -

Камиони PEGASO од Шпанија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PEGASO од Шпанија: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво PEGASO 3045D
13
3.600 € USD ≈ 4.078 US$
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина V=4.6 м³
Година 1978 Километража Сила
Шпанија, Seseña Nuevo
камион со рамна платформа PEGASO 1231 R82
7
10.000 € USD ≈ 11.330 US$
Камион со рамна платформа
Година 1992 Километража 20588 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна за млеко PEGASO 1217.20 за делови
2
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер PEGASO 112 за делови
5
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер PEGASO 2331 K
4
цена на барање
Камион кипер
Година 1991 Километража 156279 км Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
камион платформа PEGASO 1135 L/1 за делови
6
цена на барање
Камион платформа
Година 05/1982 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион платформа PEGASO EUROPA 1217.17 за делови
6
цена на барање
Камион платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
камион фургон PEGASO 112
10
6.000 € USD ≈ 6.797 US$
Камион фургон
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион со автоподигнувач на контејнер PEGASO COMET
6
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
камион-шасија PEGASO COMET за делови
2
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-цистерна PEGASO CISTERNA за делови
5
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер PEGASO 1184
6
16.000 € USD ≈ 18.130 US$
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер PEGASO 1214
6
8.000 € USD ≈ 9.063 US$
Камион кипер
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион платформа PEGASO Aforador за делови
1
100 € USD ≈ 113,30 US$
Камион платформа
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
камион кипер PEGASO 1223 TURBO
21
7.500 € USD ≈ 8.497 US$
Камион кипер
Носивост 11000 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 1984 Километража 113000 км Сила 900 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се