Филтри -

Камиони PEGASO од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PEGASO: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 11/1987 Километража 823000 км Сила 230 кс
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1992 Километража 20588 км Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион со рамна платформа
Година 1989 Километража 374402 км Сила
Шпанија, Ocana, 45300, Autovia A4 Km 64.2, Salida 62 Aptdo Correos 18
RB Trading International
Продавач на Autoline: 4 години
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1986 Километража 150000 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
камион кипер PEGASO 1223
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион кипер
Година 1979 Километража 786000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион кипер PEGASO 1216 камион кипер PEGASO 1216 камион кипер PEGASO 1216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-цистерна PEGASO 1217.20 камион-цистерна PEGASO 1217.20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион-шасија PEGASO COMET камион-шасија PEGASO COMET
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на брашно
Година 1994 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се