Филтри -

Камиони PANAV

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PANAV: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.625 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 19430 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-12-22 Километража Сила
Чехија, Holubice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се