Филтри -

Камиони PALFINGER

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони PALFINGER: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
41.460 € RUB 3.600.000 RUB
Камион рол кипер
Носивост 20000 кг
Година 2019 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2001 Километража Сила
Полска, Kłobuck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.550 € PLN 75.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 10000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
14.970 € RUB 1.300.000 RUB
Камион рол кипер
Носивост 20000 кг
Година 2015 Километража 300000 км Сила
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се