Филтри -

Камиони Opel од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони Opel од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.690 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 30 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.100 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 155600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021 Километража 121000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 142100 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 364900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 27.27 м³
Година 2021 Километража 245400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 23.56 м³
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 309058 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се