Филтри -

Камиони Opel од Европа

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Камиони Opel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година Километража 272952 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Камион за транспорт на возила
Година Километража 137387 км Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 27.74 м³
Година 2021 Километража 162500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 25.74 м³
Година 2021 Километража 156300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 206300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
36.890 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 30 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 74000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 116300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 339400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 302500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 186600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 470000 км Сила
Романија, Otopeni
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 160000 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
11.320 € PLN 52.000 PLN
Камион-ладилник
Година 2019 Километража 90000 км Сила
Полска, Kępie Zaleszańskie
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 275000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 26.68 м³
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 23.56 м³
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 2021 Километража Сила
Германија, Gross-Umstadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се