Филтри -

Камиони Oehler

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Камиони Oehler

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион кипер Oehler HPM 300 камион кипер Oehler HPM 300
2
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Германија, Kunde

Други марки во делот "Камиони"

Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Северна Македонија, Скопје
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион-ладилник
Носивост 4210 кг
Година 2013 Километража 435777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3699 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2005 Километража Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 83777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража 116777 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14069 кг Евро Euro 6
Година 2018-07-01 Километража 445103 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1145000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион за шлепување
Носивост 3490 кг
Година 01/2003 Километража 631037 км Сила
Шпанија, Tordera
Контактирајте го продавачот
8.349,58 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2001 Километража 847262 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
22.190 € GBP 18.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража 161564 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.190 € GBP 18.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 203862 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.190 € GBP 18.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015-08 Километража 208999 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.170 € GBP 7.750 GBP
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 1766246 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.350 € GBP 8.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 914181 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.900 € GBP 11.750 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2014-08 Километража 340755 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.590 € GBP 8.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 860881 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.407 € GBP 7.950 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 683910 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.640 € GBP 15.750 GBP
Камион платформа
Евро Euro 6
Година 2016-09 Километража 586010 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.280 € GBP 15.450 GBP
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017-10 Километража 453956 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1359000 км Сила
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 82.95 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2012 Километража 535000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 616314 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 161772 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи