Филтри -

Камиони OPEL од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони OPEL од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 178000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 197000 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.400 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2011-02 Километража 161200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се