Камиони OPEL од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони OPEL од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со завеса OPEL Movano
10
6.009 € PLN USD 27.500 PLN ≈ 6.481 US$
Камион со завеса
Носивост 800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-06 Километража 308000 км Сила 125 кс
Полска, Tarnobrzeg
нови продавница на камион OPEL Verkaufswagen Imbisswagen Food Truck
28
49.950 € USD ≈ 53.870 US$
Продавница на камион
Евро Euro 6 Зафатнина V=20.33 м³
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови камион за шлепување OPEL NAJAZD AUTOLAWETA POMOC DROGOWA ALUMINIOWA HOMOLOGACJA
11
3.927 € PLN USD 17.970 PLN ≈ 4.235 US$
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила
Полска
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA
40
16.828 € USD ≈ 18.150 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 79600 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO 
36
11.139 € USD ≈ 12.010 US$
Камион со церада
Година 2016 Километража 347500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со завеса OPEL MOVANO PLANDEKA FIRANKA 9 PALET WEBASTO KLIMA TEMPOMAT 165KM [ 1
40
10.263 € USD ≈ 11.070 US$
Камион со завеса
Зафатнина V=24.84 м³
Година 2015 Километража 277600 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA
37
16.172 € USD ≈ 17.440 US$
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина V=25.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 89000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
нови продавница на камион OPEL Movano Imbiss, Verkaufmobil, Food Truck
7
32.990 € USD ≈ 35.580 US$
Продавница на камион
Носивост 1100 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража 2 км Сила 170 кс
Полска, Bytom
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA 8 PALET WEBASTO KLIMA TEMPOMAT EURO6 170KM GWARA
37
20.548 € USD ≈ 22.160 US$
Камион со церада
Година 2018 Километража 26700 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO
40
11.139 € USD ≈ 12.010 US$
Камион со церада
Година 2016 Километража 300500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се