Филтри -

Камиони OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони OPEL: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник OPEL MOVANO 2,3 CDTI
28
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2017-10 Километража 102342 км Сила 170 кс
Германија, Hannover
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA 8 PALET WEBASTO KLIMATYZACJA TEMPOMAT PNEUMATYKA
41
Контактирајте го продавачот
17.929 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 186000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа OPEL Movano R 3500 1800 Plus BE Combi
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3130 кг Евро Euro 5
Година 2015-01-01 Километража 159000 км Сила 163 кс
Холандија, Geffen
камион фургон OPEL MOVANO 125CDTI Fourgon Equipe
27
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 206678 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови продавница на камион OPEL Verkaufswagen Imbisswagen Food Truck
28
Контактирајте го продавачот
47.627 € Без ДДВ
Продавница на камион
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
камион кипер OPEL MOVANO SKRZYNIA DOKA 7 MIEJSC KLIMATYZACJA NOWE OPONY [ 2998 ]
32
Контактирајте го продавачот
11.945 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2014 Километража 228000 км Сила 125 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон OPEL Vivaro, Van
13
Контактирајте го продавачот
5.425 € SEK 55.000 SEK
Камион фургон
Година 2011 Километража 242727 км Сила
Шведска, Västmanland
нови камион за превоз на коњи OPEL Movano Furgon
8
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 2019 Километража 20000 км Сила 150 кс
Полска, Łódź
камион кипер OPEL H9C SG6
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 1150 кг
Година 2005-11 Километража 160448 км Сила 136 кс
Италија, Tortolì
камион-ладилник OPEL Movano
14
Контактирајте го продавачот
6.660 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 20.82 м³
Година 2007-03 Километража 274739 км Сила 145 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
камион-ладилник OPEL Vivaro 20 TDHE,  2900, Relec froid TR 21
17
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина 7.64 м³
Година 2009-01 Километража 180777 км Сила 114 кс
Германија, Trier
нови камион за превоз на коњи OPEL Movano
17
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 2018 Километража 118000 км Сила
Полска, Łódź
камион кипер OPEL MOVANO DOKA WYWROT 3 STR 88 TYŚ Km SERWIS DO OSTATNIEGO KILOMETR
40
Контактирајте го продавачот
16.380 € PLN 74.000 PLN
Камион кипер
Носивост 1064 кг Евро Euro 6 Зафатнина 2.61 м³
Година 2017-02 Километража 88024 км Сила 131 кс
Полска, Daleszyce
камион со рамна платформа OPEL MOVANO
11
Контактирајте го продавачот
14.110 € HUF 5.100.000 HUF
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража 284000 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
камион со церада OPEL MOVANO SKRZYNIA PLANDEKA WINDA 9 PALET KLIMATYZACJA TEMPOMAT WEB
43
Контактирајте го продавачот
19.924 € Без ДДВ
Камион со церада
Година Километража 173000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се