Филтри -

Камиони OPEL

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони OPEL: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион со рамна платформа OPEL MOVANO
12
26.500 € USD ≈ 30.330 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 2300 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2018 Километража 38 км Сила 120 kW
Словачка
камион со рамна платформа OPEL Movano 2.5dCI
15
5.062 € BGN USD 9.900 BGN ≈ 5.793 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг
Година 2005-11-22 Километража 240330 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување OPEL MOVANO Autómentő Hydroplatóval
12
22.220 € HUF USD 7.850.000 HUF ≈ 25.430 US$
Камион за шлепување
Година 2014 Километража 192 км Сила
Унгарија, Budapest
камион-шасија OPEL Blitz  Veteranbil
20
аукција 416,30 € DKK USD 3.100 DKK ≈ 476,40 US$
Камион-шасија
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA FIRANA 8 PALET KLIMATYZACJA WEBASTO TEMPOMAT PNE
40
14.939 € USD ≈ 17.100 US$
Камион со церада
Година 2018 Километража 108000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
нови продавница на камион OPEL Verkaufswagen Imbisswagen Food Truck
28
47.627 € USD ≈ 54.500 US$
Продавница на камион
Евро Euro 6 Зафатнина V=20.33 м³
Година 2020 Километража Сила
Полска, Bytom
камион со рамна платформа OPEL Movano
21
17.390 € PLN USD 77.700 PLN ≈ 19.900 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 1191 кг Зафатнина V=2.6 м³
Година 2019-07 Километража 24800 км Сила 130 кс
Полска, Daleszyce
нови камион за шлепување OPEL NAJAZD AUTOLAWETA POMOC DROGOWA ALUMINIOWA HOMOLOGACJA
11
4.021 € PLN USD 17.970 PLN ≈ 4.602 US$
Камион за шлепување
Година 2020 Километража Сила
Полска
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA
39
14.046 € USD ≈ 16.070 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 106000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада OPEL MOVANO 
36
11.366 € USD ≈ 13.010 US$
Камион со церада
Година 2016 Километража 347500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник OPEL MOVANO BOX+Agregat Frigorific
4
22.000 € USD ≈ 25.180 US$
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 92492 км Сила
Романија, Bucuresti
камион со церада OPEL MOVANO PLANDEKA
37
16.503 € USD ≈ 18.890 US$
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина V=25.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 89000 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
нови камион со церада OPEL Morano Schlafkabine 10 EP
5
25.600 € USD ≈ 29.300 US$
Камион со церада
Зафатнина V=23 м³
Година Километража 20 км Сила 170 кс
Германија, Gorlitz
нови изотермален камион OPEL Movano Koffer Isotherme Klima
6
23.800 € USD ≈ 27.240 US$
Изотермален камион
Година Километража 10 км Сила 170 кс
Германија, Gorlitz
камион фургон OPEL Movano
8
8.500 € USD ≈ 9.727 US$
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 12/2011 Километража 130000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се