Филтри -

Камиони OMSP

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони OMSP: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на гориво OMSP Iveco stralis
16
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Носивост 9100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 240000 км Сила
Романија, Albești-Paleologu
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се