Камиони OM

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони OM: 1 оглас
€ 4.000 ≈ US$ 4.718
Камион со рамна платформа
Носивост 2500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1971-06 Километража 36285 км Сила 87 кс
Холандија, Susteren
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
Омилени : 0 Споредба : 0