Филтри -

Камиони OIL&STEEL

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони OIL&STEEL: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SNAKE 2413
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел SNAKE2413
Година 2020 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Scorpion 18 E
7
23.500 € USD ≈ 26.500 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Scorpion 18 E
Година 06/2008 Километража 131000 км Сила 130 кс
Романија, Ilfov
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Snake 189 city
10
17.160 € GBP USD 15.370 GBP ≈ 19.350 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 3100 м/ч Сила
Италија
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Snake 2612 Plus
11
49.900 € USD ≈ 56.270 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Snake 1612 Plus
Година 05/2016 Километража 12700 км Сила
Романија, Ilfov
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Scorpion 1812
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812
Година 08/2020 Километража Сила 130 кс
Романија, Ilfov
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Snake 2413
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Модел Snake 2413 Plus
Година 08/2020 Километража Сила 130 кс
Романија, Ilfov
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SNAKE 1465
6
14.000 € USD ≈ 15.790 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 935 м/ч Сила
Италија, Cuneo
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Snake 2010 H Plus sur porteur Nissan cabstar
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел Snake 2010 H plus
Година 2020 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SCORPION 1812
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2019 Километража Сила
Италија, Osimo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се