Филтри -

Камиони Nissan од Унгарија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони Nissan од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 121819 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2600 кг Зафатнина 3.01 м³
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2600 кг
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.490 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 440 кг
Година 2012-06 Километража 111111 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 105522 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2270 кг
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2002 Километража 347378 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Зафатнина 2.64 м³
Година 2007 Километража 362000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се