Филтри -

Камиони Nissan од Полска

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони Nissan од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.374 € PLN 29.500 PLN
Камион платформа
Носивост 440 кг
Година 2012 Километража 111111 км Сила
Полска, Bralin
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 2600 кг Зафатнина 3.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 138000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2011 Километража 57000 км Сила
Полска, Goleniów
Контактирајте го продавачот
9.183 € PLN 42.500 PLN
Камион фургон
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 289000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
7.454 € PLN 34.500 PLN
Камион кипер
Носивост 1000 кг
Година 2000 Километража 106000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
14.910 € PLN 69.000 PLN
Камион за шлепување
Суспензија хидраулично
Година 2002 Километража 360 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
9.615 € PLN 44.500 PLN
Камион кипер
Носивост 9000 кг
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
10.670 € PLN 49.400 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 4100 кг Зафатнина 4.31 м³
Година 2002 Километража 375770 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
3.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 03/2003 Километража 440000 км Сила
Полска, Skarbimierz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 850 кг
Година 2000 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
13.500 € PLN 62.500 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 900 кг
Година 2001 Километража 148000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
4.213 € PLN 19.500 PLN
Камион за сладолед
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.806 € PLN 31.500 PLN
Камион фургон
Година 2004 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
9.399 € PLN 43.500 PLN
Камион кипер
Носивост 4800 кг
Година 1999 Километража 192000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
8.534 € PLN 39.500 PLN
Камион фургон
Носивост 900 кг
Година 2006 Километража 288000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се