Филтри -

Камиони Nissan од Италија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Камиони Nissan од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 130000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година 2014 Километража 182801 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2018 Километража 158479 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2014 Километража 285753 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Година 2008 Километража 318702 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 1
Година 06/2008 Километража Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 1
Година 2003-04-10 Километража 129339 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2016 Километража 231000 км Сила
Италија, Milan
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19.28 м³
Година 2009-03 Километража 147019 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Носивост 3900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 370000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 4840 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 575550 км Сила
Италија, Lonato del Garda
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1996 Километража 250000 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 230000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2006 Километража 132950 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража 206450 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража 135500 км Сила
Италија, Montecchio Maggiore (VI)
камион фургон Nissan Atleon камион фургон Nissan Atleon
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се