Филтри -

Камиони Nissan од Холандија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони Nissan од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 4760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-11-28 Километража 151310 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6045 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-18 Километража 71289 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 175295 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 241936 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
7.444 € Без ДДВ
Камион за превоз стакло
Носивост 1120 кг Евро Euro 4
Година 2008-01-10 Километража 143392 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.350 €
Камион фургон
Носивост 2590 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 89845 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
6.350 €
Камион-ладилник
Носивост 5070 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-29 Километража 218386 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион за превоз стакло
Носивост 1120 кг Евро Euro 4
Година 2008-01-10 Километража 143392 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 213851 км Сила
Холандија, Terneuzen
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион за шлепување
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 205462 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
5.350 €
Камион со завеса
Година 2001 Километража 201520 км Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Камион платформа
Носивост 4200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 14244 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
6.200 €
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се