Филтри -

Камиони Nissan од Белгија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони Nissan од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2006-09 Километража 115120 км Сила
Белгија, Grâce-Hollogne
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 2670 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2002 Километража 159323 км Сила
Белгија, Kessel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина 6.3 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 184705 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 35.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 154931 км Сила
Белгија, Wingene

Други марки во делот "Камиони од Белгија"

Контактирајте го продавачот
10.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2010 Километража 789000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 24.11 м³
Година 2011-09 Километража 466793 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
6.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 34 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 216990 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина 11.91 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 736959 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
36.850 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 746177 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 644430 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 43.3 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 616314 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 1 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 161772 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 397623 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 50.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 718467 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 55 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 742013 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 55.2 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 728622 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 46.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2002 Километража 491360 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион рол кипер
Носивост 10500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 495000 км Сила
Белгија, Ooigem
камион рол кипер Scania 92 /230 Turbo Intercooler камион рол кипер Scania 92 /230 Turbo Intercooler
2
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион рол кипер
Носивост 8300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 495000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 555000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Камион фургон
Носивост 14300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 570000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Камион кипер
Носивост 4500 кг Евро Euro 1 Зафатнина 5.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 277000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион со завеса
Носивост 15500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 47.85 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 785000 км Сила
Белгија, Ooigem
камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual камион фургон Mercedes-Benz 1827 SK Manual
3
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион фургон
Носивост 9300 кг Евро Euro 2
Година 1997 Километража 777000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион фургон
Носивост 9700 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1998 Километража 945000 км Сила
Белгија, Ooigem
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи