Камиони NISSAN од ЗНД

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN: 2 огласа
€ 10.660 RUB 800.000 ≈ US$ 11.998
Камион фургон
Година 1995 Километража 500000 км Сила 200 кс
Русија, Пенза
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=27.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 160 кс
Русија, Пенза
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0