Филтри -

Камиони NISSAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Унгарија: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер NISSAN CABSTAR 35.13 3 old. Billencs
7
10.770 € HUF USD 3.800.000 HUF ≈ 12.200 US$
Камион кипер
Зафатнина V=2.59 м³
Година 2008 Километража 120 км Сила 131 кс
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 16 m-es Emelőkosaras
7
24.940 € HUF USD 8.800.000 HUF ≈ 28.250 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 110 км Сила 110 кс
Унгарија, Budapest
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
20.500 € USD ≈ 23.220 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-11 Километража 62818 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA 22 - 22 m
17
20.900 € USD ≈ 23.670 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA 22 - 22 m
Година 2009-10 Километража 53131 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-06 Километража 51709 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20 m
Година 2009-06 Километража 49512 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
18
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA 20 - 20m
Година 2009-11 Километража 59089 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009 Километража 77895 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
20.500 € USD ≈ 23.220 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-04 Километража 59362 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
15
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20 m
Година 2009-06 Километража 75834 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar GSR E160T - 16m
17
15.200 € USD ≈ 17.210 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел E160T - 16m
Година 2008-03 Километража 147380 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20 m - 200 kg
Година 2009 Километража 68233 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-06 Километража 63019 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
19.500 € USD ≈ 22.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-06 Километража 63721 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
20.500 € USD ≈ 23.220 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-03 Километража 46003 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се