Филтри -

Камиони NISSAN од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Украина: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
11
36.000 € USD ≈ 40.780 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел Snake 2112 Smart
Година 2010 Километража 32542 км Сила 110 кс
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
10
27.000 € USD ≈ 30.590 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 120 кг
Година 09/2015 Километража 21000 км Сила
Украина, Луцьк
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5 Модел DA420
Година 2016 Километража 23334 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN
4
38.000 € USD ≈ 43.050 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел 2112 SMART
Година 2013 Километража 55313 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN
3
41.000 € USD ≈ 46.450 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Модел Blift 230 Pro
Година 2013 Километража 30464 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN
4
51.100 € USD ≈ 57.890 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5
Година 2016 Километража 23253 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
44.000 € USD ≈ 49.850 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел DA320
Година 2012 Километража 23489 км Сила 110 кс
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ZED 20C
Година 2020 Километража 31070 км Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се