Филтри -

Камиони NISSAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони NISSAN од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража 71000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион фургон
Година 2013-11-07 Километража 5000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Камион рол кипер
Година 2012-10-25 Километража 178000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион со рамна платформа
Година 2001-06-01 Километража 117000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион кипер
Година 08/2017 Километража 68000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Камион фургон
Година 04/2018 Километража 217000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
17.800 €
Камион кипер
Година 03/2005 Километража 278000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 1989-07 Километража 1028963 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион за шлепување
Носивост 2090 кг Евро Euro 4
Година 10/2008 Километража 529000 км Сила
Шпанија, Tordera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 2.7 м³
Година 2003-08 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Soria
камион-ладилник NISSAN CABSTAR E110 камион-ладилник NISSAN CABSTAR E110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Benavente
камион фургон NISSAN NT400 камион фургон NISSAN NT400 камион фургон NISSAN NT400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 17 м³
Година 2002-07 Километража 219000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 2 Зафатнина 6000 л
Година 1998-05 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 6820 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-06-07 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 07/2004 Километража 463464 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на битумен
Евро Euro 1 Зафатнина 6 м³
Година 1994-05 Километража 121000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион платформа
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 29251 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 399500 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2003-09-01 Километража 454000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион со рамна платформа
Година 2003-09-01 Километража 454000 км Сила
Шпанија, Fuente el Saz de Jarama
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2004 Километража 193929 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се