Филтри -

Камиони NISSAN од Русија

Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Русија: 105 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа NISSAN ATLAS ALR85AR
2
Контактирајте го продавачот
16.100 € RUB 1.403.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг Зафатнина 3 м³
Година 2012 Километража 222000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN CONDOR MK38C
3
Контактирајте го продавачот
31.600 € RUB 2.753.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 36.18 м³
Година 2012 Километража 661000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер NISSAN QUON
3
Контактирајте го продавачот
69.180 € RUB 6.028.000 RUB
Камион кипер
Носивост 9200 кг
Година 2011 Километража 333000 км Сила 380 кс
Русија
камион со рамна платформа NISSAN Atlas SP6F23
6
Контактирајте го продавачот
6.043 € RUB 526.500 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 750 кг
Година 1999 Километража 421000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
22.510 € RUB 1.961.000 RUB
Камион со церада
Година 2011 Километража 80000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS TZ2F24
2
Контактирајте го продавачот
24.760 € RUB 2.157.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 14000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN UD
2
Контактирајте го продавачот
90.480 € RUB 7.883.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 58.31 м³
Година 2012 Километража 681000 км Сила 410 кс
Русија
камион фургон NISSAN QUON
4
Контактирајте го продавачот
65.910 € RUB 5.743.000 RUB
Камион фургон
Година 2012 Километража 901000 км Сила 410 кс
Русија
камион со рамна платформа NISSAN Atlas F23
7
Контактирајте го продавачот
5.519 € RUB 480.900 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1000 кг
Година 1993 Километража 262000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа NISSAN ATLAS SZ5F24
3
Контактирајте го продавачот
19.770 € RUB 1.722.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1150 кг
Година 2011 Километража 153000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN UD MK38L
4
Контактирајте го продавачот
41.410 € RUB 3.608.000 RUB
Камион фургон
Носивост 3600 кг Зафатнина 34 м³
Година 2013 Километража 158000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS AJS85AN
2
Контактирајте го продавачот
14.060 € RUB 1.225.000 RUB
Камион фургон
Година 2011 Километража 212000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа NISSAN Atlas SP8F23
9
Контактирајте го продавачот
5.929 € RUB 516.600 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 1000 кг
Година 1994 Километража 139000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
19.650 € RUB 1.712.000 RUB
Камион фургон
Година 2011 Километража 292000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа NISSAN  UD 14
2
Контактирајте го продавачот
80.220 € RUB 6.989.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 14000 кг
Година 2011 Километража 698000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 105 огласа
Прикажи
Претплати се