Филтри -

Камиони NISSAN од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Португалија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2005 Километража 187100 км Сила
Португалија, Souselas
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 8.47 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/1998 Километража Сила 90 кс
Португалија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа NISSAN atleon 80.19 камион со рамна платформа NISSAN atleon 80.19 камион со рамна платформа NISSAN atleon 80.19
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Barcelos
камион со рамна платформа NISSAN atleon 120.22 камион со рамна платформа NISSAN atleon 120.22 камион со рамна платформа NISSAN atleon 120.22
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2000 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се