Филтри -

Камиони NISSAN од Полска

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Полска: 47 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 21 m CMC PLA 210 (technical inspection)
16
24.560 € PLN USD 109.900 PLN ≈ 27.700 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел CMC PLA 210
Година 2008 Километража 69280 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 18 m Oil&Steel Snake 189 Smart
13
20.090 € PLN USD 89.900 PLN ≈ 22.660 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2007 Километража 42000 км Сила
Полска, Rzeszow
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar NT400 - 25 m Socage ForSte 25D (Iveco Daily 35S12)
21
72.000 € USD ≈ 81.190 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Полска, Głogów Małopolski
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar NT400  MX250
5
45.000 € USD ≈ 50.740 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел MX250
Година 04/2015 Километража 30000 км Сила
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar - 20 m Isoli PNT 205 N (technical inspection)
16
36.850 € PLN USD 164.900 PLN ≈ 41.560 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Модел PNT 205 N
Година 2016 Километража 31000 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar CTE ZED 21
5
22.880 € PLN USD 102.400 PLN ≈ 25.790 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ZED 21
Година 2009 Километража 80000 км Сила
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar CTE ZED 20
6
22.000 € USD ≈ 24.810 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 20
Година 2011 Километража 110000 км Сила
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m OilSteel Snake 2010 Compact RE
17
29.480 € PLN USD 131.900 PLN ≈ 33.240 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел 2010 Compact RE
Година 2012 Километража Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar - 21 m Oil&Steel Snake 2112 Smart
15
27.910 € PLN USD 124.900 PLN ≈ 31.480 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Snake 2112 Smart
Година 2010 Километража 32542 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar - 21 m Oil & Steel Snake 2112 Smart
16
25.230 € PLN USD 112.900 PLN ≈ 28.450 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Snake 2112 Smart
Година 2008 Километража 33053 км Сила
Полска, Rzeszow
камион со рамна платформа NISSAN Cabstar podnośnik koszowy zwyżka 18m. 2001
10
11.170 € PLN USD 49.990 PLN ≈ 12.600 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 200 кг
Година 2001 Километража Сила
Полска, Siodła
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar - 22 m Multitel MT 222 AZ
13
23.450 € PLN USD 104.900 PLN ≈ 26.440 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MT 222 AZ
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.10
46
ВИДЕО
13.390 € PLN USD 59.900 PLN ≈ 15.100 US$
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел E160T
Година 2004 Километража 55000 км Сила 110 кс
Полска, Żabia Wola
камион со рамна платформа NISSAN ATLEON 56.15 Pritsche 6,00m* Topzustand!
9
8.600 € USD ≈ 9.697 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 2600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 300000 км Сила 150 кс
Полска, Nowy Sącz
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
42
21.010 € PLN USD 94.000 PLN ≈ 23.690 US$
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел APACHE DA 20 L
Година 2007 Километража 81531 км Сила 110 кс
Полска, Żabia Wola
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се