Autoline » Камиони » Камиони NISSANDAFHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZMITSUBISHINISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони NISSAN од Арапските Емирати
Филтри -

Камиони NISSAN од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Арапските Емирати: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер NISSAN 2006 Nissan 6x4 Flatbed Dropside Lorry c/w 7.8 Ton FASSI F170A.2
31
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион-шасија NISSAN UD CZ4YL 6x6 Right Hand Drive 2009
6
Контактирајте го продавачот
38.200 US$ EUR ≈ 32.110 €
Камион-шасија
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила 400 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада NISSAN PKC210NHHC 4x2
25
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 140721 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со церада NISSAN PKC210NHHC 4x2
22
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 48138 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион со церада NISSAN PKC210NHHC 4x2
26
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 501245 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се