Камиони NISSAN од Кина

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони NISSAN од Кина: 7 огласа

камион кипер NISSAN 350
6
US$ 23.000 EUR ≈ € 20.197
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина V=25 м³
Година 2013-12 Километража 3600 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер NISSAN CW459
3
US$ 18.000 EUR ≈ € 15.806
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2010 Километража Сила 272 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер NISSAN 350
4
преговара
Камион кипер
Година 2012 Километража 80 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер NISSAN
4
преговара
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер NISSAN PF6
6
US$ 19.000 EUR ≈ € 16.684
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел PF6
Година 2014-03-25 Километража 2466 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер NISSAN CWB459
4
US$ 19.000 EUR ≈ € 16.684
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел CWB459
Година 2014-03-20 Километража 3566 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер NISSAN 6*4
4
преговара
Камион кипер
Носивост 40000 кг Модел 6*4
Година 2013 Километража Сила 235 kW
Кина, shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0