Камиони NISSAN од Кина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN од Кина: 15 огласа
Камион кипер
Година 2012 Километража 80 км Сила
Кина, Shanghai
Камион кипер
Година 2012 Километража 80 км Сила
Кина, Shanghai
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
US$ 20.000 ≈ € 17.138
Камион кипер
Модел V8
Година 2014-06-13 Километража 3470 км Сила 118 kW
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.138
Камион кипер
Модел V8
Година 2014-04-16 Километража 2518 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.138
Камион кипер
Модел CWB459
Година 2014-03-19 Километража 3440 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.138
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2016-09 Километража 5500 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 18.000 ≈ € 15.424
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2010 Километража Сила 272 кс
Кина, Shanghai
€ 18.000 ≈ US$ 21.006
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина V=60 м³
Година 2015-09 Километража 15000 км Сила 236 кс
Кина, Shanghai
US$ 15.000 ≈ € 12.853
Камион кипер
Година 2015-10 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 18.000 ≈ € 15.424
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел V8 Engine
Година 2016-09 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 23.000 ≈ € 19.709
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина V=25 м³
Година 2013-12 Километража 3600 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 15.500 ≈ € 13.282
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел V8 Engine
Година 2016-09 Километража 3500 км Сила
Кина, Shanghai
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
US$ 15.500 ≈ € 13.282
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2016-07 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0