Камиони NISSAN од Кина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN од Кина: 17 огласа
US$ 18.000 ≈ € 15.428
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел V8
Година 2014-10-12 Километража 2633 км Сила 118 kW
Кина, Shanghai
€ 18.000 ≈ US$ 21.001
Камион кипер
Евро Euro 4 Зафатнина V=60 м³
Година 2015-09 Километража 15000 км Сила 236 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
US$ 18.000 ≈ € 15.428
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел V8
Година 2014-07-02 Километража 2592 км Сила 118 kW
Кина, Shanghai
US$ 18.000 ≈ € 15.428
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2010 Километража Сила 272 кс
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.142
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел CWB459
Година 2014-05-18 Километража 3588 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 19.000 ≈ € 16.285
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел PF6
Година 2014-08-08 Километража 2799 км Сила 253 kW
Кина, Shanghai
US$ 18.000 ≈ € 15.428
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел V8
Година 2014-08-02 Километража 2655 км Сила 118 kW
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.142
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³ Модел CWB459
Година 2014-03-08 Километража 2660 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.142
Камион кипер
Година 2016-09 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.142
Камион кипер
Модел V8 Engine
Година 2014-10 Километража 3500 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 20.000 ≈ € 17.142
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2016-10 Километража 2000 км Сила
Кина, Shanghai
US$ 23.000 ≈ € 19.714
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина V=25 м³
Година 2013-12 Километража 3600 км Сила
Кина, Shanghai
Камион кипер
Година 2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
US$ 15.500 ≈ € 13.285
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2016-07 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Камион кипер
Година 2012 Километража 80 км Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0