Филтри -

Камиони NISSAN од Италија

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Италија: 79 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11 Piattaforma Aerea 17 m
22
25.000 € USD ≈ 28.190 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел T318
Година 2011 Километража 11000 км Сила 110 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион фургон NISSAN ATLEON
6
4.000 € USD ≈ 4.510 US$
Камион фургон
Носивост 2930 кг Зафатнина V=19.25 м³
Година 2004-09 Километража 375000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион-ладилник NISSAN ATLEON 80.19
13
9.500 € USD ≈ 10.710 US$
Камион-ладилник
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=19.19 м³
Година 2009-03 Километража 146200 км Сила 182 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
возило со дигалка со корпа NISSAN ISOLI PNT 205
20
44.000 € USD ≈ 49.610 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 44000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN CELA TP 200
16
24.900 € USD ≈ 28.080 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел TP200
Година 2010 Километража 81000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR
1
24.000 € USD ≈ 27.060 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел DA 320
Година 2011 Километража 45000 км Сила
Италија, VIGNOLO
возило со дигалка со корпа NISSAN SOCAGE DA 328
8
55.000 € USD ≈ 62.020 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 740000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Oil&Steel Snake 26.12 PLUS
20
44.900 € USD ≈ 50.630 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Oil&Steel Snake 26.12 PLUS
Година 2016 Километража 10000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN SOCAGE DA 20
8
45.000 € USD ≈ 50.740 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA20
Година 2019 Километража 3000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Palfinger P200A
7
34.900 € USD ≈ 39.350 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P200A
Година 2015 Километража 43000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN SOCAGE DA 320
12
34.000 € USD ≈ 38.340 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA 320
Година 2015 Километража 24000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Z 19
14
22.900 € USD ≈ 25.820 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Z 19
Година 2010 Километража 3405 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
камион-ладилник NISSAN ATLEON 80.19 4X2 AUTOCARRO FRIGORIFERO
21
11.600 € USD ≈ 13.080 US$
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5
Година 2013-12-01 Километража 244727 км Сила 134 kW
Италија, Sala Consilina (SA)
камион со рамна платформа NISSAN CABSTAR
9
19.900 € USD ≈ 22.440 US$
Камион со рамна платформа
Модел EFFER 35S
Година 2015 Километража 41000 км Сила
Италија, Nola (NA)
возило со дигалка со корпа NISSAN ATLEON 80.14
4
41.900 € USD ≈ 47.250 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг Модел PAUS 39
Година 2007 Километража 13588 км Сила
Италија, Nola (NA)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Претплати се