Филтри -

Камиони NISSAN од Холандија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Холандија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN Atleon 165 / Full Spring
21
ВИДЕО
4.000 € USD ≈ 4.532 US$
Камион фургон
Носивост 2260 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=31.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2003-07-03 Километража 62697 км Сила 160 кс
Холандија, Borssele
возило со дигалка со корпа NISSAN P 260 B
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P 260 B
Година 2010-01-01 Километража 122407 км Сила
Холандија, Sittard
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN P 260 B
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P 260 B
Година 2014-01-01 Километража 165802 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа NISSAN P 300 KS
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Модел P 300 KS
Година 2015-01-01 Километража 25637 км Сила
Холандија, Sittard
ново возило со дигалка со корпа NISSAN
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел CMC TB 260
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
ново возило со дигалка со корпа NISSAN  Autohoogwerker
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 220 кг Модел CMC PLA 250
Година Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
камион со рамна платформа NISSAN M90.150 + SPRING SPRING
24
4.250 € USD ≈ 4.815 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 195205 км Сила 150 кс
Холандија, Etten-Leur
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Multitel 160 ALU DS
7
ВИДЕО
18.500 € USD ≈ 20.960 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS
Година 2008-01-01 Километража 78797 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Ruthmann TB 270
7
ВИДЕО
57.500 € USD ≈ 65.140 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 160 кг
Година 2012-01-01 Километража 41435 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.13 Palfinger P 220 B
7
ВИДЕО
37.000 € USD ≈ 41.920 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 145 кг Модел P 220 B
Година 2010-01-01 Километража 47304 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Bison Palfinger PA 20 T
7
ВИДЕО
24.000 € USD ≈ 27.190 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел PA 20 T
Година 2008-01-01 Километража 120293 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.13 Palfinger P 260 B 2 Basket Normal + Isolated 1000
8
ВИДЕО
54.000 € USD ≈ 61.180 US$
Возило со дигалка со корпа
Модел P 260 B 2 + Isolated 1000
Година 2010-01-01 Километража 78996 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа NISSAN BOCKER VERHUISLIFT 30 METER
17
ВИДЕО
15.950 € USD ≈ 18.070 US$
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3
Година 2005-05-05 Километража 149636 км Сила
Холандија, Meerkerk
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35/14 KLAAS LIFT 25 METER
18
34.750 € USD ≈ 39.370 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 5
Година 2014-07-09 Километража 130386 км Сила
Холандија, Meerkerk
ново возило со дигалка со корпа NISSAN Klubb K20 Zero Emission
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Klubb K20
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се