Филтри -

Камиони NISSAN од Грција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони NISSAN од Грција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 06/2016 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 07/2015 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 09/2012 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
камион-цистерна NISSAN ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΖΑΝΙ '87
1
Контактирајте го продавачот
490 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 2200 кг
Година 1/1987 Километража 150000 км Сила
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 10/2013 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се