Филтри -

Камиони NISSAN од Германија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони NISSAN од Германија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер NISSAN CABSTAR 35.13
22
аукција аукција
Камион кипер
Година 2009 Километража Сила
Германија, Dormagen
камион со рамна платформа NISSAN Cabstar
16
6.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1200 кг Евро Euro 1
Година 2004-07 Километража 188224 км Сила 125 кс
Германија, Trier
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер NISSAN Cabstar
1
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
камион кипер NISSAN Cabstar
1
аукција аукција
Камион кипер
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се