Камиони NISSAN Navara од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN Navara: 4 огласа
€ 58.900 ≈ US$ 66.321
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 50 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
Камион со рамна платформа
Година 08/2007 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 6.900 ≈ US$ 7.769
Камион кипер
Година 12/2004 Километража 281561 км Сила
Франција, Saint Victoret
€ 3.650 ≈ US$ 4.110
Камион-ладилник
Година 2003-03 Километража 230000 км Сила 133 кс
Германија, Schifferstadt
Омилени : 0 Споредба : 0