Камиони NISSAN Cabstar од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони NISSAN Cabstar: 64 огласа
€ 4.000 ≈ US$ 4.504
Камион кипер
Носивост 820 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=1.79 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-06-16 Километража 138093 км Сила 75 кс
Холандија, Borssele
Камион рол кипер
Година 04/2009 Километража Сила
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 23.028 ≈ US$ 25.930
Камион рол кипер
Година 2015 Километража 24500 км Сила 140 кс
Полска, Wałbrzych
Камион-ладилник
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, LUGO
аукција € 1,14 £ 1 ≈ US$ 1
Камион кипер
Година 2000 Километража 123725 км Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
€ 6.400 ≈ US$ 7.206
Камион кипер
Носивост 1140 кг
Година 2005-05-03 Километража 82923 км Сила 125 кс
Холандија, Rheden
€ 21.800 ≈ US$ 24.547
Камион со церада
Година 05/2016 Километража 116000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 16.800 ≈ US$ 18.917
Камион фургон
Година 08/2007 Километража 86000 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 11.800 ≈ US$ 13.287
Камион со рамна платформа
Година Километража 73800 км Сила
Шпанија, Alicante
€ 15.800 ≈ US$ 17.791
Камион со рамна платформа
Година 05/2008 Километража 144000 км Сила
Шпанија, Alicante
Камион-ладилник
Година 07/2007 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 9.500 ≈ US$ 10.697
Камион кипер
Година 09/2001 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
€ 4.950 ≈ US$ 5.574
Камион фургон
Носивост 1240 кг
Година 2007-07-30 Километража 213187 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 4.550 ≈ US$ 5.123
Камион фургон
Носивост 1240 кг Зафатнина V=11.54 м³
Година 2007-07-30 Километража 268434 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 23.750 ≈ US$ 26.743
Камион кипер
Носивост 1493 кг
Година 2016 Километража 28252 км Сила 122 кс
Франција, Villefranche Sur Saône
Омилени : 0 Споредба : 0